Targowisko korepetycji  |  Zadania z olimpiad i konkursów!  |  Olimpiada fizyczna 2014/2015
Ars Physica Zamkor
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Oddam (sprzedam) ksiażki z fizy - gimnazjum
Autor Wiadomość
damian7 

Wysłany: 2014-07-12, 17:49   Oddam (sprzedam) ksiażki z fizy - gimnazjum

Witam. Jestem już po gimnazjum więc chętnie odsprzedam :p Sami wiecie - pieniązki się przydadzą. A co do samych książek, zapodaje okładki:

fotka: http://www.wsip.pl/oferta/cykle/gimnazjum/

Książki, jak to książki, są trochę zniszczone, trochę pobazgrałem, ale tak poza tym ich stan jest raczej niezły. Autorzy to Jadwiga Poznańska, Maria Rowińska, oczywiście mam wszystkie trzy części. Wydawnictwa Szkolne i pedagogiczne. Nie wiem co jeszcze mógłbym o nich napisać. Dobrze mi służyły. :) Przymierzam sie teraz do jakiegos dobrego repetytorium do matury - możecie coś polecić tak w ogóle? Ja mam parę zadań, ale ze szkoły, żadnej książki nie zakupiłem jeszcze, a chciałbym w wakacje troche porozwiązywać. Co do książek do gim. - więcej info na pewno znajdziecie na stronie WSIP'u. Pozdro! A jeśli ktooś chce kupić to proszę napisać pod postem, albo na maila.

Barion 

Wysłany: 2014-07-12, 18:44   

damian7 napisał/a:
Przymierzam sie teraz do jakiegos dobrego repetytorium do matury - możecie coś polecić tak w ogóle?

Do której klasy będziesz uczęszczał po wakacjach? Wiek, który podałeś jest aktualny?

damian7 

Wysłany: 2014-07-22, 11:35   

Barion napisał/a:
damian7 napisał/a:
Przymierzam sie teraz do jakiegos dobrego repetytorium do matury - możecie coś polecić tak w ogóle?

Do której klasy będziesz uczęszczał po wakacjach? Wiek, który podałeś jest aktualny?

tak, jest aktualny, druga klasa liceum

Barion 

Wysłany: 2014-07-22, 11:54   

damian7 napisał/a:
tak, jest aktualny, druga klasa liceum

Nie wnikam, choć w wieku 18 lat powinieneś po wakacjach uczęszczać do 3 klasy liceum. Odpowiedz dokładnie na to pytanie, ponieważ jest to ważne z tego względu, iż nie wiem czy przedstawiony materiał dotyczący analizy matematycznej jest wystarczający, abyś rozpoczął te zbiory, które mogę zaproponować.

Odpowiedz do tematu