Targowisko korepetycji  |  Zadania z olimpiad i konkursów!  |  Olimpiada fizyczna 2014/2015
Ars Physica Zamkor
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Rozwiązywanie zadań na maila, opracowywanie wyników laborek
Autor Wiadomość
korki_fizyka 

Wysłany: 2017-05-26, 08:19   Rozwiązywanie zadań na maila, opracowywanie wyników laborek

Jestem magistrem fizyki, długoletnim nauczycielem w szkołach średnich, egzaminatorem OKE.
Od ponad 20 lat udzielam korepetycji z fizyki na różnych poziomach: gimnazjum, szkoła średnia, studia wyższe.

Oferuję:

- rozwiązywanie zadań przez internet, odsyłam kompletne rozwiazania z komentarzem i obszernymi objasnieniami, krok po kroku.

-- stnieje też możliwoś konsultacji via Skype z wykorzystaniem wirtualnej tablicy-treść zostaje na komputerze

- przygotowuję do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym, zapewniam swoje materiału w formie elektronicznej

-dla STUDENTÓW opracowuję wyniki pomiarów ćwiczeń laboratoryjnych, rachunek błędów, wykresy, regresja, wnioski końcowe itp.

-pomagam w pisaniu wszelkiego rodzaju referatów, prezentacji, prac zaliczeniowych itd.

Działam zgodnie z algorytmem:

1. Ty wysyłasz w pierwszym mailu komplet materiałów (w pdf jeśli łaska): treści zadań lub temat laborki wraz z wynikami pomiarów, instrukcje itp.
2. uzgodnienie terminu wykonania i ceny
3. wpłata na podane konto, skan przelewu na maila przyspieszy realizację zlecenia
4. po zaksięgowaniu wpłaty wysyłka gotowego opracowania bądź rozwiązań zadań w uzgodnionym terminie

podaję adres mailowy do kontaktu: korki_fizyka@tlen.pl

najlepiej w godzinach 10-20, przez cały tydzień

pozdrawiam i zapraszam do współpracy.

Odpowiedz do tematu